• home_slider2
  Epikriz Raporu

Epikriz Raporu Tercümanlık Hizmetleri


 • Epikriz tercümesi, ameliyat raporu çevirisi, tıbbi makale çevirisi, prospektüs çevirisi gibi, profesyonel medikal çeviri ve tıbbi çeviri için en doğru adres.

  Epikriz tercümesi, ameliyat raporu çevirisi, tıbbi makale çevirisi, prospektüs çevirisi gibi, profesyonel medikal çeviri ve tıbbi çeviri için en doğru adres Turkly. Epikriz tercümesi için kaliteden ödün vermeden zamanında teslimat gerçekleştirerek profesyonel, hızlı epikriz tercüme hizmeti sunan Turkly yeminli çeviri ofisi, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bir tık uzağınızda.


  Epikriz Tercümesi Nedir?

  Epikriz, bir hasta hastaneye başvurduğunda kendisi için açılan bilgi ve hastalığı ile ilgili yapılan çalışmaların tedavilerin yazıldığı evraktır. Bu evrakla birlikte farklı bir hastanede tedavi olmak isterse hasta o evrakla daha önce aldığı tedaviyi yeni doktoruna aktarmış olur. Medikal çeviri veya tıbbi çeviri kapsamında ele alınan epikriz tercümesi oldukça hassasiyet ve profesyonellik gerektiren bir alandır. Turkly profesyonel çeviri hizmeti sunan tercüme bürosu olarak hekim düzeyinde tıbbi deneyim sahibi tercümanlarımız ile tıbbi, medikal çeviri kapsamında epikriz tercümesi hizmeti sunmaktayız.


  Epikriz Tercümesi

  Medikal alanlarla alakalı sözlü ve yazılı tercümeler insan hayatını ilgilendirdiğinden epikriz tercüme yanlışları onarılması söz konusu olmayan sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenle doğru çeviri bürosunu seçmek hayati önem taşır. Epikriz tercümesi hizmeti almak için, güvenilir tercüme ofisi Turkly online çeviri platformunu ziyaret edebilirsiniz. İngilizce epikriz tercümesi, Almanca epikriz tercümesi, Rusça epikriz tercümesi başta olmak üzere birçok dil çiftinde profesyonel epikriz tercüme hizmeti sunan Turkly tıbbi tercüme alanında uzman çevirmenlerle %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Online çeviri platformumuz sayesinde hangi dilde olursa olsun 7/24 tıbbi çeviri kapsamında epikriz tercüme siparişi verebilirsiniz.

Turkly


 • 1500+

  Kullanıcı

 • 465

  Taslak

 • 27

  Proje

 • 179

  Yeni Fikir

Projeleriniz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İstiyorum

İLETİŞİM